Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На фестивалі у столиці презентують цікаву Чигиринщину
20 травня 2016, 14:53 Друк

3890 1513909365580917 3127634699164175111 nТуристичний фестиваль «У гості до українців» відбуватиметься у Києві 21-22 травня. На масштабному заході, що збере тисячі гостей з усієї країни та з-за кордону, презентуватимуть і туристичні родзинки Чигиринщини.

– Під час фестивалю буде представлено потужну та креативну презентацію Черкащини і Чигиринщини зокрема, – повідомила під час чергової координаційної зустрічі Туристичного руху Чигиринщини президент організації – Леся Островська. – Ми запропонуємо українцям відкрити для себе природну красу Холодного Яру. А також підкажемо заклади, де гостей радо зустрінуть та забезпечать цікаве дозвілля.

Збирати валізи у гості до чигиринців мотивуватимуть інтерактивом! Зокрема, на локації черкаської презентації гості фестивалю матимуть можливість лишити власні побажання, враження чи очікування від подорожі в регіон. Зібрану інформацію буде опрацьовано та враховано в процесі роботи із залучення туристів в область.

DSCN8022– Також ми плануємо продемонструвати українцям, що Чигиринщина – це ще й нестандартні масштабні події! Відтак, запрошуватимемо відвідати фестиваль VIRA FEST, що відбуватиметься у першій козацькій столиці на свято Трійці – 18-20 червня. У межах дійства відбудеться також туристичний форум під егідою Черкаської облдержадміністрації. Він стане додатковою можливістю популяризувати Чигиринщину на всеукраїнському рівні, – відзначила директор фестивалю VIRA FEST Олександра Попова-Капінус.

Джерело: Туристичний рух Чигиринщини


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На фестивалі у столиці презентують цікаву Чигиринщину