Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Успішні українки презентують у Чигирині унікальний проект
02 червня 2016, 17:21 Друк

13006589 560833180766224 6193304769265915138 n - КопіяНезвичайний соціальний проект для жіноцтва – «Відродження жінки», презентують 4 червня у Чигирині. Потужні тренери мотивуватимуть представниць прекрасної статі втілювати власні мрії, розкриють прості але дієві секрети успіху та навчать планувати власне життя таким чином, аби досягати поставлених цілей.

– Проект «Відродження жінки» - це ініціатива українок, котрим вдалося досягти не лише успіху, а й внутрішнього відчуття щастя. Ми працюємо над тим, щоб таких щасливих жінок ставало дедалі більше. І розуміємо, що це зерно – зрозуміти, прийняти і створити себе наново є у кожній з нас. Головне – пробудити його, – розповідає керівник проекту «Відродження жінки», тренер Світлана Саламатова.

Кожна з жінок, котра зголошується стати героїнею проекту, може розраховувати не лише на поради успішних українок, а й на їх допомогу у реалізації власної мрії.

– Ми проводимо детальний аналіз життя наших героїнь поетапно, визначаємо бажання, мету та цілі на подальші 5-10 років і формулюємо конкретний стратегічний план, що складається з певних кроків. На кожному з них героїня відчуває нашу підтримку. Таким чином, вдається створити справжнє диво – по-новому розкрити кожну з учасниць, – відзначає Світлана Саламатова.

Потужний проект вже було презентовано на широку аудиторію на Київщині. Відгук жіноцтва вразив і самих організаторів.

– Жінки різного віку, з якими ми мали нагоду спілкуватися, просто розквітали на очах. Навіть одна єдина зустріч була для них неабияким мотиватором і надихала вірити в себе, діяти, шукати власне щастя і робити щасливими інших, – констатує пані Світлана.

Організатором зустрічі жіноцтва з керівниками незвичайного проекту в Чигирині виступив Громадянський рух «За процвітання Черкащини» – інформує прес-служба організації.

Презентація відбудеться 4 червня о 15.00 в закладі «Гетьман» за адресою: Гетьманська 24а. Участь безкоштовна для всіх бажаючих долучитися.

Деталі за телефоном: (093)160-40-73.  


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Успішні українки презентують у Чигирині унікальний проект