Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринський напрямок – найцікавіший для туристів на Черкащині
09 червня 2016, 17:07 Друк

422872 originalЗа офіційними показниками кількість туристів на Черкащині повільно, але стабільно зростає. В той же час, туроператори говорять про зменшення охочих відправитися з ними у тур Черкащиною.

Частково це пояснюється кризою, частково – новими тенденціями у способах подорожування.
Усього в області зареєстровано 19 туроператорів і за останні роки їх кількість збільшилася.

– Упродовж 2014 року історико-культурні об’єкти регіону відвідало близько 709 тисяч туристів та екскурсантів, що перевищує показники 2013 року більш ніж на 6 тисяч осіб. За 2015 рік кількість відвідувачів становила майже 710 тисяч, – поінформував начальник управління інвестицій, міжнародного співробітництва та регуляторної політики Черкаської ОДА Василь Стеценко.

При цьому він підкреслив, що кількість туристів та екскурсантів вираховується лише за даними музеїв та заповідників.

– Близько 80% відвідувачів приїздять сюди з метою ознайомлення з історичним та культурним потенціалом регіону. Зокрема в Чигиринський, Корсунь-Шевченківський, Канівський та Уманський райони, історія яких тісно пов’язана з добою козацтва, – розповів він.

За словами представника одного з туроператорів Черкас, що здійснює екскурсійні тури по області, Жанни Поліщук, внаслідок економічної кризи кількість відвідувачів черкаських туристичних місць поменшала.

Вона відзначила цікавість туристів до Холодного Яру. Також зауважила, що багато чого можна подивитися у Корсунь-Шевченківському: цвітіння бузку, палац Лопухіних, корсунський парк. А найбільш улюбленим серед туристів є чигиринський напрям та уманський парк "Софіївка".

Джерело:"Діловий регіон"


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринський напрямок – найцікавіший для туристів на Черкащині