Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Доброволець з Чигиринщини отримав відзнаку від Президента
15 червня 2016, 14:57 Друк

1465580116 dsc 0384-e14658222375501465580106 dsc 0462Днями в присутності трудового колективу філії "Вітове" ТОВ СП "НІБУЛОН" голова Чигиринської райдержадміністрації Володимир Клименко передав від Президента України медаль "Захисник Вітчизни" добровольцю першої хвилі мобілізації Івану Хилясу.

Про це повідомляють в Чигиринській РДА.

Іван Хиляс – із тих фронтових першопрохідців, котрі стали на захист України на вогневих рубежах неоголошеної війни. Доброволець, сапер, розвідник, водій санітарно-бойового автомобіля бригади медиків, учасник найгарячіших бойових дій, який за час своєї фронтової молодості зумів пізнати всю гіркоту втрат, серйозні фізичні контузії та пекельні струси свідомості від побаченого і пережитого. Северодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Луганський та Донецький напрями.

Із тяжкою контузією, проривався разом з товаришами до своїх не відчуваючи фізичного болю. До спогадів Іван повертається дуже неохоче і обережно, поіменно згадує бойових побратимів – черкащан, з якими дуже тісно намагалися триматися разом серед на Сході.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Доброволець з Чигиринщини отримав відзнаку від Президента