Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чи готова Чигиринщина до зими з’ясовували на засіданні штабу
14 липня 2016, 15:06 Друк

d6ba1b890ed19f30b7d578751c5c2dc7Засідання районного штабу з координації робіт щодо підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період відбулося в Чигиринській РДА 12 липня.

Як відзвітували доповідачі, станом на сьогодні житловий фонд району готовий до зими на 56 відсотків. Натомість по об’єктах соціальної сфери готовність складає 53 відсотки, а це 9 шкіл, 3 дитячі садочки та 14 закладів охорони здоров’я.

Також у поточному році планується реалізувати два проекти на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства. Зокрема, йдеться про реконструкцію окремих об'єктів каналізаційних очисних споруд в Чигирині, фінансування якої здійснюватиметься за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та місцевих бюджетів. Ще один проект – це завершення будівництва контрольного центру і встановлення на скважинах нових насосів та додаткового водогону для збільшення пропускної здатності.

Начальник відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації Катерина Невгоденко відзначила, що задля зменшення споживання природного газу замінено сім вікон в Чигиринській ЗОШ №1 та одинадцять вікон в Чигиринському НВК №2.

За інформацією Чигиринської РДА


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чи готова Чигиринщина до зими з’ясовували на засіданні штабу