Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На центральному пляжі Чигирина розіграли кубок
18 липня 2016, 12:19 Друк

1468585844 foto-2Кубок з пляжного волейболу серед юніорів «Junior Beach Volley-2016» відбувся 14 липня на центральному пляжі Чигирина.

До участі у змаганнях допускались діти до 18 років. І цього року 8 команд виявили бажання змагатись за перемогу.

Фінальний матч став найбільш рівним за складом учасників – у поєдинку за золото змагались сімнадцятирічні хлопці. Найвправнішими в даному протистоянні виявились юнаки з Чигирина – Баханович Олег і Онуфрієвич Владислав, які стали чемпіонами турніру і володарями кубку. Цього разу вони на повну скористались шансом піднятись на найвищу сходинку, не програвши не лише жодного матчу, а й жодного сету.

Команда «Дніпро», а саме, Андрій Сущенко і Богдан Заблуда здобули срібні нагороди.

Вжу у серпні у Чигирині відбудуться змагання з пляжного волейболу серед дорослих – команди мікс (різностатеві) і за численними проханнями дітей, ще один юніорський турнір з пляжного волейболу.

AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На центральному пляжі Чигирина розіграли кубок