Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Одеському кінофестивалі покажуть фільм про Холодний Яр
18 липня 2016, 12:42 Друк

10739 1582401508745300 1279911254726330240 n18 липня на Одеському міжнародному кінофестивалі у програмі європейських документальних фільмів відбудеться національна прем’єра повнометражного фільму “Холодний Яр. Інтро”.

Про фільм: Холодний яр — містичне місце, де протягом сторіч гартувалася воля українського народу. Саме тут розпочиналися безліч народно-визвольних повстань, партизанських рухів опору, була створена відома Холодноярська Організація. У документальному фільмі ми побачимо як історичний контекст впливає на місцевих мешканців та зробимо кінодослідження зв’язку історії та людини. Чи самоідентифікація та пошук коріння дають сили до боротьби?

Режисер фільму – Аліна Горлова. Народилася в місті Запоріжжя, Україна. Закінчила КНУТКІТ ім. І.К. Карпенка-Карого за спеціалізацією «режисер художнього фільму». Фільми режисера («Перший крок у хмарах», «Пересадка серця», «Babushka») брали участь у міжнародних кінофестивалях в багатьох країнах світу. 8 квітня 2015 року Аліна Горлова спільно з TABOR Production отримали Президентський грант на створення  фільму “Холодний Яр”.

На фото: Кадр зі знімального майданчика фільму - портрети і зброя отаманів на "Дикому хуторі" в Холодному Яру...

Джерело: Козацький край


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Одеському кінофестивалі покажуть фільм про Холодний Яр