Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Безробітним чигиринцям радять реалізовувати свій потенціал на громадських роботах
21 липня 2016, 11:03 Друк

1437762773 robДнями під головуванням голови районної ради Валентини Алексєєвець відбулася виїзна консультативно-координаційна нарада щодо забезпечення тимчасової зайнятості безробітних громадян шляхом організації оплачуваних громадських робіт.

В обговоренні взяли участь директор районного центру зайнятості, сільські голови району, представники районного управління соціального захисту та пенсійного фонду. Про це syajhve’ прес-службf Чигиринського РЦЗ.

Директор районного центру зайнятості Світлана Коршунова відзначила користь оплачуваних громадських робіт для безробітних громадян, наголосивши, що така робота дозволяє заробляти гроші та реалізовувати власний трудовий потенціал. Також вона звернула увагу присутніх на те, що до участі в громадських роботах може долучитись і зайняте населення.

– За шість місяців цього року завдяки тісній співпраці на умовах співфінансування центру зайнятості з сільськими та міською радами 324 особи, з числа безробітних вже прийняли участь в оплачуваних громадських роботах. Серед лідерів щодо виділених коштів та кількості залучених безробітних до оплачуваних громадських робіт є Боровицька, Тіньківська та Трушівська сільські ради, – відзначила директор.

Наприкінці зустрічі учасники наради домовилися про співпрацю в напрямку організації зайнятості населення, проведення громадських робіт та залучення ширшого кола осіб.

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Безробітним чигиринцям радять реалізовувати свій потенціал на громадських роботах