Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Рацівчанці присвоїли звання згідно Указу Президента
21 липня 2016, 12:01 Друк

1469019710 mati-geroyinya1469019704 img 4628Багатодітній матері з села Рацеве, яка виховала в своїй родині п’ятеро дітей, Указом Президента присвоєно звання «Мати-героїня».

Нагрудний знак та посвідчення до почесного звання України «Мати - героїня» Надії Головко вручив голова Чигиринської райдержадміністрації Володимир Клименко.

Вручаючи відзнаку, Володимир Андрійович привітав Надію Степанівну з отриманням державної нагороди та подякував за материнський подвиг. Побажав, щоб діти завжди тішили свою неньку увагою, добрим та щирим словом, віддаючи любов, з якою їх виростили та виховали.

Нагадаємо, Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених в установленому законодавством порядку.

При цьому враховується вагомий особистий внесок мам у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Рацівчанці присвоїли звання згідно Указу Президента