Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині відтепер діятиме відділення потужної Всеукраїнської асоціації
29 липня 2016, 17:35 Друк

image002Збори сільських голів району відбулись у Чигирині 27 липня.

Рішенням зборів було створено Чигиринське районне відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад і затверджено Положення про нього.

Основними завданням районного відділення визначено:

- надання допомоги органам місцевого самоврядування у прийнятті ними ефективних рішень щодо комплексного розвитку села;

- сприяння органам місцевого самоврядування у підвищенні згуртованості громад, нарощення потенціалу їхнього саморозвитку на основі ефективного використання внутрішніх активів, розвитку партнерства між громадами, підприємницькими структурами, органами влади;

- сприяння реалізації програм, проектів і заходів, спрямованих на підвищення професійної компетентності працівників сільських рад району;

– розв’язання місцевих проблем як безпосередньо, так і через Асоціацію.

Голова Чигиринської РДА Володимир Клименко зауважив, що районне відділення є єдиним представником Асоціації у районі, тому його діяльність буде спрямована на відстоювання інтересів територіальних громад Чигиринщини на рівні області та держави в питаннях регіонального розвитку.

Керівником районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад обрано сільського голову с. Вершаці Ніну Чубин. До складу правління ввійшли 5 сільських голів: Світлана Король (с.Суботів), Віктор Харченко (с.Тіньки), Олена Легоняк (с.Медведівка), Роман Златковський (с.Худоліївка), Галина Григора (с.Зам’ятниця). 

Голова районної ради Валентина Алєксєєвець висловила впевненість, що Чигиринське відділення ВАССР активно та успішно працюватиме і стане акумулятором ідей, натхненником втілення прогресивних починань та задумів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині відтепер діятиме відділення потужної Всеукраїнської асоціації