Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащани добровільно здали у поліцію майже три сотні боєприпасів
02 серпня 2016, 13:20 Друк

33523 1З 1 по 31 липня на Черкащині проходив всеукраїнський місячник добровільної здачі та реєстрації мисливської, гладкоствольної, нарізної, газової, холодної зброї та боєприпасів, що перебували у незаконному володінні громадян, до правоохоронних органів.

За результатами проведеної оперативно-профілактичної операції за вказаний період до Національної поліції Черкаської області громадянами добровільно здано 112 одиниць зброї, з них нарізної армійських зразків – 11, нарізної мисливської – 4, гладкоствольної мисливської – 89, іншої – 8. А також 257 боєприпасів, 24 одиниці спецзасобів, 2 міни, 7 гранат та 5 запалів.

За час проведення місячника від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів до неї фактично звільнено 13 громадян, які добровільно здали зброю, боєприпаси до поліції.

Правоохоронці нагадують, що відповідно до частини 3 статті 263 КК України особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності.

Повідомляє СК ГУНП у Черкаській області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащани добровільно здали у поліцію майже три сотні боєприпасів