Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині пікетували АТОвці
04 серпня 2016, 18:00 Друк

640x428-images-news-062016-.thumbs-3ec9afee73b8d21deb2f996632d63653 930 0 0Плакати із закликами віддати землю воїнам АТО сьогодні «прикрашали» ворота Чигиринського консервного заводу, одним з керівників якого є Олександр Демиденко. Така акція протесту – наслідок протистояння між АТОвцями сіл Рацеве і Вітове та підприємцем Демиденком.

640x428-images-news-062016-.thumbs-19cee7fb82bee7c3468983ebd7907ee5 930 0 0Попри словесні обіцянки, дані бізнесменом під час суперечок на останній сесії Чигиринської райради, віддати орендовану ним землю під ділянки для АТОвців Демиденко не поспішає. Окрім цього, чимало сімей воїнів – претендентів на земельні наділи – отримали поштою від Держкадастру відмову через «незгоду землекористувача».

Тож АТОвці та члени їхніх родин знову прибули до Чигирина з наміром бойкотувати діяльність підприємства. До них долучилися й місцеві бійці. А як символ рішучості своїх дій протестувальники на в’їзді до заводу поклали шини.

Проте безпосередня зустріч з підприємцем, який є ще й депутатом райради та головою осередка Партії Захисників Вітчизни, так і не відбулася. Замість Демиденка до людей вийшов охоронець, який зфотографував протестувальників, шини і плакати, та керуюча справами на заводі на час відсутності керівника. Остання заявила однозначно: «Я сьогодні тут керую! Мій завод вам ніякої землі не винен». Мало схожим на ділове спілкування з учасниками акції була й розмова з присутньою донькою Олександра Демиденка. Щоправда, розгнівані АТОвці швидко «нейтралізували» дівчину запитаннями про долю загубленого Чернечанського ставка, оренда якого була оформлена саме на неї.

До акції долучились і правоохоронці, толерантно попередивши демонстрантів про те, що їхні дії з блокування воріт заводу можуть розцінюватись, як хуліганство.

Лише після телефонної розмови Демиденка і голови обласної Асоціації воїнів-АТОвців Василя Шкута, який прибув з Черкас, пристрасті потроху почали вщухати: керівник заводу дав обіцянку на наступному тижні нотаріально переоформити землі на 20-ох АТовців. Щодо інших Василь Іванович обіцяв вести переговори й далі. Люди йому неначе і повірили. Проте сумніваються в обіцянках підприємця. Для декого з воїнів отримати саме цю землю – принципова справа. Тому на наступному тижні обіцяли повернутися до цього питання.

Наталія Лебеденко

Інформація з сайту Прочерк


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині пікетували АТОвці