Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині надають безоплатну правову консультацію
02 вересня 2016, 10:04 Друк

Оголошення Чигирин-Черкаси колірБезкоштовну консультацію із будь-який правових питань зможуть отримати жителі Чигиринщини. Із першого вересня в місті розпочало роботу Чигиринське бюро правової допомоги Черкаського місцевого центру з надання БВПД. Початок роботи бюро правової допомоги — це наступний етап реформування територіальних органів юстиції.

Новостворене бюро правової допомоги надає правову інформацію, консультації та роз'яснення із правових питань, забезпечує складення заяв, скарг та інших документів правового характеру, забезпечує прийом заяв про надання адвоката за рахунок держави (якщо необхідний розгляд справи у суді).

Окрім надання юридичних консультацій, діяльність бюро спрямована також на підвищення правової грамотності мешканців сіл та малих міст та розширенню доступу громадян до права і правосуддя.

“Наше завдання не лише допомогти людям, вирішуючи їхні правові проблеми консультаціями та через суд. А й наситити жителів міст та сіл правової інформацією, щоб вони самі могли захищати свої права. Бюро правової допомоги забезпечує доступ до правової інформації та поради абсолютно для всіх людей, що до нас звернуться незалежно від  їх статків”, - коментує директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Станіслав Скіць.

Нагадаємо також, що уже більше року в країні працюють центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Отримати послуги адвоката для представництва інтересів у суді чи складання документів, необхідних для захисту прав особи у суді, тепер можна безкоштовно. Замість клієнта роботу адвоката у справі оплатить держава. Правову підтримку у цивільних та адміністративних справах, а також юридичну допомогу потерпілим та свідкам у кримінальних провадженнях допоможуть отримати у Черкаському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зауважимо, що адвоката за рахунок держави можуть отримати лише певні категорії громадян, серед яких малозабезпечені, інваліди, діти-сироти тощо.

Адреса Чигиринського бюро правової допомоги: м. Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, 26 (приміщення             Чигиринської РДА)

            тел: 2-57-40

            Графік роботи: Пн-Пт: 8.00-17.00

Адреса Черкаського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги:

            м. Черкаси, вул. Гоголя, 221, (перехрестя вул. Гоголя та вул. Святотроїцької (Кірова)

            тел.: (0472) 32-46-76, єдиний телефонний номер системи Безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103

            електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині надають безоплатну правову консультацію