Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринське село – у п’ятірці найспортивніших в області
06 вересня 2016, 17:24 Друк

1473139971 sport1473140026 sport 2Третього вересня в селі Городецьке Уманського району відбулися фінальні обласні змагання ІІ етапу «Найспортивніше село Черкащини 2016» на призи Черкаської обласної ради. Участь прийняли 18 кращих команд – переможців І етапу.

Спортивну честь Чигиринщини захищала дружня команда села Тіньки. До програми змагань були включені такі види спорту: настільний теніс, міні- футбол, армспорт, шашки, змагання з перетягування канату, гирьовий спорт та дартс.

Проявивши майстерність, волю до перемоги, наші спортсмени зайняли 5 загальнокомандне місце. Вдало виступила команда з міні-футболу, яка зайняла ІV місце в фінальних змаганнях та команда з перетягування канату ІV місце. Слід відмітити вдалий виступ капітана команди, сільського голови Віктора Харченка, який в змаганнях з дартсу посів І місце. Призерами стали Олександр Куксенко – ІІ місце з армспорту та Микола Жураківський – ІІ місце з гирьового спорту.

Державний підхід – це зацікавленість і відповідальність керівника села та господарства, їх бажання зробити спорт невід’ємною частиною життя сільського жителя тому, що найбільше національне багатство українського народу - це здоров’я нації.