Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Колишнього командира луганського «Беркуту» розшукують за злочини у Черкасах
16 вересня 2016, 11:25 Друк

1390499313 img 9730Прокуратура Черкаської області продовжує вживати заходи щодо притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів під час подій Революції Гідності.

Так, слідчим відділом прокуратури області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом подій, що мали місце в ніч з 26 на 27 січня 2014 року на Соборній площі м. Черкаси, а саме силового розгону мирних мітингувальників співробітниками батальйону міліції особливого призначення «Беркут» при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області.

У ході розслідування колишньому командиру батальйону міліції особливого призначення «Беркут» при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів), ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Ураховуючи те, що колишній працівник правоохоронного органу  переховується від органів слідства на території Луганської області, де проводиться антитерористична операція, у відповідності до положень глави 241 КПК України, 06.09.2016 отримано ухвалу Придніпровського районного суду м. Черкаси про здійснення спеціального досудового розслідування стосовного останнього.

Після виконання всіх вимог, передбачених ст. 2975 КПК України, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні буде скеровано до суду.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Колишнього командира луганського «Беркуту» розшукують за злочини у Черкасах