Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринцям показали що таке національний природний парк на прикладі Франківщини
28 вересня 2016, 15:00 Друк

375807Для покращення обізнаності територіальних громад з питань щодо основних завдань, особливостей функціонування національних природних парків (НПП) та переваг, які отримує місцеве населення при їх створенні, днями відбулася ознайомча поїздка до національних природних парків України.

Як інформують в Черкаській ОДА, метою заходу було підвищення рівня підтримки питання створення НПП "Холодний Яр" місцевим органами влади та самоврядування шляхом ознайомлення з досвідом діяльності НПП "Яворівський" (смт Івано-Франкове Львівської області) та"Синевир" (с. Синевир Закарпатської області), у тому числі результатами співпраці з місцевими жителями.

До складу учасників ознайомчої поїздки увійшли представники сіл, адміністративні межі яких потрапляють до складу проектованого НПП "Холодний Яр" та представники органів влади.

Організаторами заходу виступили Мінприроди України разом з обласною державною адміністрацією за підтримки Українського товариства охорони птахів та Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина).

В ході поїздки представники адміністрацій НПП, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання ознайомили учасників поїздки з функціональними зонами територій НПП та режимом господарської діяльності кожної з них, поінформували про вплив діяльності НПП на розвиток рекреації, туризму і приватного підприємництва, участь територіальних громад в роботі науково-технічних рад НПП та забезпечення населення негазифікованих населених пунктів паливними матеріалами, вартість яких нижча, ніж у лісгоспах.

Учасники поїздки відвідали туристичні та рекреаційні об’єкти, еколого-просвітницькі центри НПП, ознайомились з діяльністю відпочинкових осередків.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринцям показали що таке національний природний парк на прикладі Франківщини