Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкасах презентують масштабний проект, що реалізовується у Холодному Яру
13 жовтня 2016, 15:45 Друк

600x399-images-news-082016-.thumbs-68447fce25523883028979decc3b8bd8 930 0 020 жовтня у Черкасах відбудеться презентація міжнародного проекту Image Mapping, що реалізується у Холодному Яру. 

Проект «Image Mapping» спрямований на розвиток сільського/зеленого туризму в малих громадах і територіях. В основі ідеї проекту лежить популяризація культурної, історичної, природньої спадщини Холодного Яру за допомогою медіа матеріалів (з англомовним перекладом), що презентуються на веб-сайті проекту, а також за допомогою створення маршрутів «Живих картин» – реальних туристичних маршрутів. Цього року волонтери та місцеві активісти в громадах облаштували 9 маршрутів «Живих картин».

Важливими компонентами проекту є міжкультурний діалог (участь взяли волонтери із Франції, США, Польщі). Також важливим компонентом є активізація місцевого населення (співпраця місцевого бізнесу, влади та активних жителів із робочою групою проекту).

У 2015 році проект «Image Mapping» відбувався в селі Буша, Вінницької області і був відібраний Міністерством молоді і спорту на форумі «Реформи та інновації молодіжної сфери» як найкраща молодіжна ініціатива Вінницької області 2015 року.

Проект проходить із залученням волонтерів міжнародних волонтерських програм (Еразмус Плюс, SCI, Корпус Миру США). Донорами проекту виступає Посольство Фінляндії в Україні.

Місце проведення: коворкінг-центр Talent HUB, вул. Байди Вишневецького 36/1, 3-ій поверх. Початок о 19.00.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 RevaA 13.10.2016 18:53
Вам чи вашим близьким доводиться ходити по воду за #тридевять земель? Знайомтеся з історіями успіху громад, жителі яких приєднали власні садиби до мереж водоповстачання та доєднуйтесь до більш ніж 80 населених пунктів, що забезпечили себе водою. Побудуйте і собі #водогін. Памятаймо: «Успішність будь-якого починання залежить від того, наскільки люди об’єднаються навколо нього»! www.youtube.com/.../
#рішення #вода_в_село
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкасах презентують масштабний проект, що реалізовується у Холодному Яру