Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Порошенко: «До кінця жовтня шоста хвиля демобілізації буде завершена»
17 жовтня 2016, 11:32 Друк

481c8a5f38efffdd5d74f9d736ac9135 1476521477 extra large-e1476686295809Президент Петро Порошенко зустрінеться із військовими, які повертаються додому в рамках демобілізації шостої хвилі. Про це інформують на офіційному інтернет-предстваництві Президента України.

– Як я і обіцяв, я поставив завдання щоб до кінця жовтня шоста хвиля демобілізації була завершена. Що ми отримаємо в кінці жовтня? Де-факто, багато політиків нам обіцяли перехід на контрактну армію. Я наголошую, що з кінця жовтня українська армія стає контрактною, добровольчою, – заявив Петро Порошенко під час виступу на церемонії передачі військової техніки та озброєння Збройним Силам у ході робочої поїздки до Харківської області.

– Мною поставлене завдання, щоб всі військовослужбовці пройшли добрий рівень бойової підготовки, тренувань та навчання. Так само, як і 13 тис. військовослужбовців, які проходитимуть строкову службу, – сказав Глава держави.

Він зауважив, що солдати-строковики більше не будуть працювати будівельниками на дачах, або виконувати інші завдання, не призначені для бойового навчання. Президент також підкреслив, що призовники строкової служби не будуть направлені у місця проведення  бойових дій, у зону антитерористичної операції.

– Головне їх завдання – навчитися захищати Батьківщину, стати справжнім захисником України, – сказав Петро Порошенко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Порошенко: «До кінця жовтня шоста хвиля демобілізації буде завершена»