Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Казка про фестиваль у Чигирині підірвала мережу
17 жовтня 2016, 16:16 Друк

df1da44862bfbe0dd2169e4d14570593 XL-636x477FullSizeRender2Надзвичайна казкова подія чекає на всіх, хто вірить у дива, цієї зими у Чигирині на Фестивалі Святого Миколая. Саме звідси, із Резиденції Богдана Хмельницького, яка на два дні 17-18 грудня перетвориться у Резиденцію Святого Миколая, розпочне свій шлях головний добродійник країни, повідомляє kolodar.org

До цієї події організатори оприлюднили у соцмережах казкову історію, створену за допомогою незвичайної техніки – ебру. Її для Фестивалю намалювала справжня помічниця Святого Миколая – художниця Ангеліна Золотая.

– Пропозиція намалювати водну анімацію до такого світлого заходу миттєво відгукнулась у душі великим натхненням. Бути причетною до чудес Святого Миколая, внести часточку свого художнього таланту в атмосферу Фестивалю – це для мене і є мій персональний Миколайчик, – розповідає Ангеліна Золотая, автор водної анімації.

Техніку ебру, аква-живопис, у всьому світі називають чарівним мистецтвом, оскільки на 70 відсотків створення картини залежить від водної стихії. Наскільки вдасться спрямувати її до теми та задуму малюнку залежить від майстерності самого митця.

– Готуючись до процесу, подумки просила Миколая допомогти відобразити історію з легкістю та у яскравих кольорах. Нервувалася. Але коли приїхали на місце зйомки, зрозуміла, що все буде добре. Навколо все було у світлих, білих тонах, а наша кімната ще й залита сонячним промінням з вікна. І фарби цього разу дійсно заграли на воді якнайкраще, – розповідає Ангеліна Золотая. – Результат порадував і я вдячна організаторам за можливість подарувати цю анімацію діткам.

На сьогодні казкове відео вже зібрало більше 17 тисяч переглядів лише у мережі Фейсбук! Цю історію також можна переглянути на сайті Спільнокошт, де проект Фестивалю Святого Миколая збирає кошти на організацію дитячих розваг та подарунки від головного добродійника.

Відео можна переглянути ТУТ


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Казка про фестиваль у Чигирині підірвала мережу