Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

З початку року в районі працевлаштували 14 осіб з інвалідністю із 70, які були на обліку
18 жовтня 2016, 15:15 Друк

2-18-768x539З нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю у приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості відбувся «круглий стіл» на тему: «Особливості соціального захисту та проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю».

Під час виступу директор центру зайнятості Світлана Коршунова ознайомила учасників заходу з станом ринку праці, розповіла про перспективи реальної зайнятості в районі осіб вказаної категорії.

– За 9 місяців 2016 року в районному центрі зайнятості на обліку перебували 70 осіб з інвалідністю, які отримали 590 різноманітних видів послуг. За сприянням служби зайнятості працевлаштовані 14 таких осіб з числа зареєстрованих безробітних, 8 чоловік брали участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру, 7 безробітних проходили професійне навчання, — повідомила директор.

На заході всі присутні в ході активного діалогу обговорили ряд важливих питань з надання послуг особам з інвалідністю, обмінялися думками та напрацювали подальший алгоритм дій.

За інформацією Чигиринського РЦЗ


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин З початку року в районі працевлаштували 14 осіб з інвалідністю із 70, які були на обліку