Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Рацевому відбулася футбольна зустріч пам’яті Володимира Данди
20 жовтня 2016, 12:01 Друк

1476781009 img 0183Більше 30-ти років він очолював сільську футбольну команду «Колос», що виступала в Першості району з футболу та Першості області серед команд другої групи. Володимира Данду з його патріотизмом, волею, відчуттям товариства до цього часу пам’ятають односельці. 

Вшанувати Володимира Семеновича прибули футболісти з Чигирина та Тіньок які грали разом з ним у футбол і добре його знали. Одним із організаторів цього заходу вже вкотре виступає Рацівська сільська рада та відділ освіти райдержадміністрації. Перед присутніми виступили сільський голова Постригань Лариса Якимівна, головний спеціаліст відділу освіти Пироженко Олександр Павлович. Вдові Володимира Семеновича, Катерині Григорівні від учасників заходу вручили квіти. 

Футбольний матч між командами «Збірна району»-«Чигирин» проходив у форматі двох таймів по 35 хвилин і був видовищним та змістовним. Слід зазначити, що середній вік гравців команди «Чигирин» склав 55 років, проте ці сивочолі ветерани тримались доволі впевнено і демонстрували яскраві комбінаційні моменти. Глядачам сумувати не доводилось. Рахунок матчу – бойова нічия 1:1. Голи забили Сергій Кашталян в команді «Чигирин» та Станіслав Данда з команди «Збірна району». В складах команд виступали нестаріючі ветерани: Валентин Лагуткін, Віктор Постригань, Володимир Філенко, Віктор Гама, Сергій Каштелян, Микола Заремба, Вадим Демиденко, Микола Бондаренко, Олексій Горошко, Ігор Огіренко, Юрій Рогатий, Станіслав Данда.

Після проведеного матчу футболісти мали нагоду скоштувати Рацівської каші та у дружному колі згадати яскраві моменти спортивного життя з Володимиром Дандою.

За інформацією Чигиринської РДА


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Рацевому відбулася футбольна зустріч пам’яті Володимира Данди