Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині проведуть Всеукраїнський конкурс колядок та щедрівок
26 жовтня 2016, 12:04 Друк

7884581148e30ccb73a24dfa45b62e09 XLФестиваль Святого Миколая відбудеться у першій козацькій столиці – Чигирині, у грудні цього року і стане справжньою територією див для дітей та дорослих.

Про це інформує видання kolodar.org

Гостей дійства чекає казкова Резиденція Святого Миколая, подарунки, атракції, майстер-класи, сюрпризи і зустріч із головним добродійником-чудотворцем.

По-справжньому святкову атмосферу Фестивалю створюватимуть автентичні українські колядки та щедрівки, що лунатимуть з головної сцени у межах Всеукраїнського конкурсу колядок та щедрівок 17 грудня.

– Здавна саме на Миколая українці вчилися колядувати та щедрувати. На Фестивалі ми вирішили відтворити цю прекрасну традицію у новій формі та масштабі, – відзначає ініціатор Фестивалю Святого Миколая – голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна. – Ми запрошуємо до участі талановиті колективи з усієї України і очікуємо почути у їх виконанні стародавні, автентичні українські колядки та щедрівки, відкрити нові форми їх звучання.

Зголоситися до участі мають змогу як аматори, так і професіонали, оскільки конкурс матиме два потужні блоки. У категорії «Аматори» передбачено чотири вікові категорії учасників: 6-11 років; 12-16 років; 17-25 років; 26 і більше. У кожній – грошовий приз складатиме 4 тисячі гривень.

Натомість у категорії «Професіонали» перший приз складе 20 тисяч гривень. Лауреати конкурсу другого та третього ступеня отримають 10 та 5 тисяч гривень відповідно.

Усіх потенційних учасників організатори просять ознайомитись із ПОЛОЖЕННЯМ конкурсу, заповнити АНКЕТУ та надіслати необхідний пакет документів на пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині проведуть Всеукраїнський конкурс колядок та щедрівок