Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Зігрій дитячі серця» – допоможи дітям сиротам потрапити у Чигирин до Святого Миколая
27 жовтня 2016, 17:33 Друк

5b98a51d844cf083418c7193dcee292b XLКожна дитина мріє про гори солодощів та дарунків на свята. Особливо малеча очікує усе це на Святого Миколая. Адже за легендою, цей добродій упродовж року спостерігає за усіма дітками і раз на рік здійснює їхні найзаповітніші мрії.

На жаль, справжнього свята дочекаються не скрізь. У дитячих будинках України виховується більше 7 тисяч сиріт. Аби подарувати хоча б частині діток незабутнє свято організатори Фестивалю Святого Миколая у першій козацькій столиці запустили проект «Зігрій дитячі серця», повідомляє kolodar.org

– У межах проекту ми плануємо організувати для дітей-сиріт із дитячих будинків Центральної України поїздку у справжню казку! На святі їх чекатимуть безкоштовні атракції, подарунки та пригощання, а головне – зустріч із справжнім Святим Миколаєм у його Резиденції, – відзначають організатори – команда Громадянського руху «За процвітання Черкащини».

У межах проекту було відзнято відео, у якому майстриня пісочної анімації і справжня помічниця Святого Миколая – Альона Сержантова, зобразила зворушливу історію.

– Свято Миколая є дійсно особливим для мене та багатьох людей. Тому я охоче долучилася до проекту. Для мене дуже важливо підтримати дітей з дитячих будинків, подарувати їм казку, зробити свій внесок, щоб вони отримали омріяні подарунки та зустрілися зі Святим Миколаєм, – відзначає Альона Сержантова. – Особисто я вірю в дива, а також в те, що кожен з нас здатен творити дива для інших.

Учасники проекту відзначають, що під час зйомок анімації панувала дійсно казкова атмосфера.

– Я працюю над різними проектами, але цей мені особливо сподобався. Адже він пов'язаний із допомогою малечі. Діти – це дійсно наше майбутнє, тому ми, як відповідальні дорослі, маємо усіляко сприяти їх розвитку і робити все, аби вони були максимально щасливими, – говорить Михайло Біляєв, оператор та режисер казкового відео. – Чесно кажучи, участь у проекті спонукала задуматись. Мені навіть стало шкода, що у моєму дитинстві був лише Дід Мороз.

На сьогодні, підтримати проект «Зігрій дитячі серця» може кожен через всеукраїнську благодійну платформу Спільнокошт.

– Сподіваюся, що ми змогли перенести на пісок усі наші емоції та переживання. А також пробудили у дорослих бажання творити добро для дітей та здійснювати їх мрії. Особливо мрії тих, хто так сильно цього потребує. Я бажаю кожному відчути себе справжнім помічником Святого Миколая, бодай на мить та долучитись до створення цього дива. На жаль, ми не можемо повернути дітям батьків, але можемо подарувати свою любов та турботу, – відзначає Альона Сержантова.

Відео можна переглянути ТУТ


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Зігрій дитячі серця» – допоможи дітям сиротам потрапити у Чигирин до Святого Миколая