Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині вшанували пам’ять загиблих у Другій світоій війні
31 жовтня 2016, 14:03 Друк

1477656421 izobrazhenie-017Двадцять  восьмого жовтня чигиринці зібралися біля Обеліска Слави, аби вшанувати пам’ять полеглих за визволення української землі і зі словами вдячності низько поклонилися тим, хто пройшов шлях Другої світової війни і досі живе поруч з нами.

Голова районної ради Валентина Алєксєєвець звернулась до присутніх з такими словами:

– Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живими. Перед трудівниками тилу, для яких вищий сенс тих голодних і холодних років сконцентрувався у гаслі «Все для фронту! Все для перемоги». Перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця свій не підйомний хрест, перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращі роки життя. Сьогодення ставить перед нами багато завдань і головне з них захистити Україну її цілісність і суверенітет.

Голова районної ветеранської організації Віктор Ключко докладно розповів про хід подій Другої світової війни і побажав всім присутнім доброго здоров'я благополуччя та добробуту.

1477656439 izobrazhenie-043Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Обеліска Слави учасники урочистого заходу вшанували пам'ять загиблих.1477656498 izobrazhenie-047

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1477656751 izobrazhenie-059

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1477656819 izobrazhenie-053


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині вшанували пам’ять загиблих у Другій світоій війні