Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Делегація голів сіл Городищенського району відвідала Чигиринщину
31 жовтня 2016, 14:38 Друк

1477657828 1-013Двадцять восьмого жовтня з робочим візитом на Чигиринщину завітала делегація голів сільських рад Городищенського району на чолі з головою Городищенської райдержадміністрації Олексієм Лавріненком.

Учасники зустрічі ознайомилися з методологією впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Чигиринському районі та інші можливі шляхи залучення додаткових коштів на розвиток громади.

Про районний досвід впровадження Проекту, мікропроекти, які вже реалізовані в районі в рамках ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», а також про інвестиційні проекти, що планується реалізувати в 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку детально розповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Яковенко.

Голова районної ради Валентина Алєксєєвець, зауважила, що для Чигиринського району в цілому є досить важлива співпраця з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», міжнародними організаціями та іншими грантодавцями, так як територіальні громади при цьому отримують значну фінансову підтримку для розвитку та впровадження європейського досвіду життєзабезпечення громад.

Зі свого боку гості поділилися досвідом щодо вирішення різного роду питань в своїх громадах.

На завершення зустрічі, Олексій Лавріненко подякував колегам за надану інформаційно-консультативну допомогу та запросив відвідати Городищенський район з метою обміну досвідом.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Делегація голів сіл Городищенського району відвідала Чигиринщину