За чесну владу

У Чигирині підбили підсумки футбольного сезону
01 листопада 2016, 17:32 Друк

1477922194 izobrazhenie-124Двадцять дев’ятого жовтня на центральному стадіоні міста Чигирина відбулися урочистості з нагоди підведення підсумків футбольного сесону.

Команда «Старт» з села Іванківці виборола І місце в чемпіонаті району і отримала золоті медалі, ІІ місце зайняла дружня команда «Богданівець» з села Суботів, яка нагороджена срібними медалями, ІІІ місце посіла команда «Дніпро» села Стецівка.

Цього дня відбулася фінальна гра з футболу за кубок Б. Хмельницького, в якій зустрілися команди «Дніпро» село Стецівка та «Чигирин» з районного центру. В цьому двобої інтриги не відбулося, команда з міста впевнено почала гру, і показавши більш злагоджені командні дії не дала жодного шансу своїм суперникам. Рахунок гри 8:3 на користь команди «Чигирин». Переможці нагороджені перехідним Кубком. Опікується командою «Чигирин» депутат міської ради Василь Голобок.

5-6 листопада буде проведений турнір з міні-футболу на призи федерації футболу Чигиринського району, ініціатор заходу – голова 1477922176 sam 1709Федерації футболу Юрій Рогатий.

Заявники на участь в цих змаганнях подавати до Федерації футболу.