Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині допомагають здобути професію тракториста
02 листопада 2016, 14:07 Друк

chikpea2В сільському господарстві професія тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва є однією з найактуальніших. Висока заробітна плата, сучасна сільськогосподарська техніка зацікавлює все більше безробітних до здобуття даної професії. Саме тому на замовлення роботодавців фахівцями Чигиринського РЦЗ було організовано навчання за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1

31 жовтня розпочали навчання дванадцять осіб з числа безробітних на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики України Чигиринський навчальний пункт», які обрали професію, що користується попитом на сучасному ринку праці.

Трактори є основними засобами виконання технологічних операцій у сільському господарстві, зокрема у землеробстві і тваринництві. Відкриття категорії А-1 дає можливість отримати робоче місце і гідну 1478074856 img 3028заробітну плату.

Навчання, за вище вказаною професією, допомагає безробітним завжди бути конкурентоспроможними на ринку праці, а роботодавцям – отримати висококваліфікованих працівників.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині допомагають здобути професію тракториста