Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринський Святий Миколай знайшов однодумців у КМДА
04 листопада 2016, 15:11 Друк

d7a332411e14769f300879cf8b1d4da6 XLДнями організатори Фестивалю Святого Миколая, що відбудеться 17-18 грудня у Чигирині, представили свій проект у Київській міській державній адміністрації, інформує kolodar.org.

На зустрічі були присутні представники благодійних організацій, соціально відповідальних бізнес-компаній та ЗМІ.  Учасники зібрання обговорювали проблеми реалізації соціальних проектів та ділились досвідом їх втілення в життя.

– Не зважаючи на те, що під час заходу було представлено досить широке коло позитивних проектів, Фестиваль Святого Миколая привернув неабияку увагу. Адже не так часто у регіонах відбуваються настільки яскраві дійства, – відзначає керівник проекту – виконавчий директор Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Тищенко.

Як розповіли організатори, під час Фестивалю відбудеться Всеукраїнський конкурс колядок та щедрівок. Окрім того, у дні проведення фесту Чигирин відвідає чимало зірок.

– Ми запрошуємо дійсно видатних українців на «Зліт сучасних Чудотворців» аби надихнути наших гостей на добрі звершення. Серед запрошених – олімпійські та параолімпійські чемпіони, співаки, актори, медики, волонтери… Більше того, на днях завершились зйомки дійсно чарівного ролика, до якого долучилися такі зірки, як Тоня Матвієнко, Сашко Лірник та інші, – відзначає Наталія Тищенко.

Під час презентації у Київській міській державній адміністрації проект здобув однозначне схвалення, а також заручився підтримкою інших організацій громадського та бізнесового сектору.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринський Святий Миколай знайшов однодумців у КМДА