Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринських рятувальників відзначили нагородами
07 листопада 2016, 18:15 Друк

14955889 1165907903445849 3435053198717744679 n3 листопада під час робочої поїздки яку було здійснено підрозділами з метою перевірки їх готовності до роботи в осінньо-зимовий період, начальник Управління ДСНС України у Черкаській області Віктор Гвоздь, взяв участь у нараді Чигиринського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області на якій було підведені підсумки службової діяльності за 10 місяців.

Спілкуючись з особовим складом, Віктор Михайлович звернув особливу увагу присутніх на підвищення професійної майстерності та оперативної готовності до дій за умов ускладнення метеорологічної та оперативної обстановки.
– Основними завданнями на сьогоднішній день слід вважати забезпечення якісної підготовки підрозділу до зимового періоду, здійснення своєчасного реагування на усі надзвичайні події пов'язані з погіршенням погодних умов, вдосконалення системи навчання населення щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій та покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділу, - наголосив начальник Управління ДСНС, - Крім того, пріоритетними напрямками роботи в осінньо-зимовий період є попередження та запобігання виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій, проведення роз’яснювальної роботи серед громадян під час опалювального періоду, зокрема з недопущення виникнення пожеж у житловому секторі, – підкреслив Віктор Гвоздь. 

В ході зустрічі із рятувальниками, Віктор Михайлович озвучив актуальні питання стратегії та етапів реформування системи ДСНС України.

Підбиваючи підсумки наради, начальник Управління позитивно оцінив діяльність рятувальників району та подякував особовому складу підрозділу за високі показники в роботі.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх обов’язків кращі працівники підрозділу отримали від начальника Управління грамоти та чергові спеціальні звання. Ветерани підрозділу, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС в урочистій обстановці з рук Віктора Гвоздя отримали спеціальні ювілейні медалі.

Повідомляє Управління ДСНС України в Черкаській області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринських рятувальників відзначили нагородами