Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині перевірили готовність мобільної оперативної групи до зими
08 листопада 2016, 17:49 Друк

1478600763 izobrazhenie-006Відповідно до вимог рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА, восьмого листопада голова районної державної адміністрації Володимир Клименко здійснив перевірку стану готовності мобільних груп. Головна мета – організація заходів оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру.

До складу цих груп залучено: Чигиринський РС Управління ДСНС, службу охорони громадського порядку, медичну службу, службу електропостачання, теплопостачання, водопостачання, газопостачання, автомобільних доріг. Загальна чисельність мобільних груп складає – 32 одиниці техніки та 98 осіб, які здійснюють чергування в цілодобовому режимі та готові до дій за призначенням.

Враховуючи недоліки в підготовці до роботи в зимовий період, які показала минулорічна зима рекомендувати:

 Керівникам підприємств, установ, організацій району:
– техніку мобільних груп реагування забезпечити повною заправкою паливно-мастильних матеріалів і утримувати в постійній готовності до виконання завдань за призначенням;
– вжити заходів щодо створення матеріально-технічного резерву, в тому числі паливно-мастильних матеріалів, на запобігання та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій;
– забезпечити чергування мобільних груп реагування у цілодобовому режимі.

Виконкомам міської та сільських рад:
– у випадку погіршення погодних умов, зниження температури повітря розгорнути стаціонарні пункти обігріву та забезпечити їх роботу в цілодобовому режимі. 

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині перевірили готовність мобільної оперативної групи до зими