Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

60 обдарованих учнів Черкащини отримують обласні стипендії
10 листопада 2016, 16:37 Друк

1478761248 tkffsfaapdbit8begegol4xxxl4j3hpexhjnof p3ymrypkwj94qgrtdb3sbc6kyЦьогоріч 60 переможців Всеукраїнських олімпіад та фіналістів Малої академії наук з Черкащини отримують стипендію за свої наукові здобутки. Це на 14 стипендіатів більше, ніж торік. 

Стипендії обдарованим дітям запроваджені у кожному районі і місті Черкащини, що слугує додатковим стимулом для обдарованої молоді, зазначає заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна. 

 – Кількість обласних стипендіатів кожного року поступово збільшується і це свідчить про підвищення освіченості наших учнів, – відзначає Оксана Сімушіна. – Приміром, цього року 24 учні стали переможцями МАН. Варто зазначити, що у 2016 команда Черкаської області здобула 5 золотих медалей, що є найвагомішим досягненням за останні 10 років. Крім того, 24 учні стали переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Водночас 14 учнів нашої області отримують стипендії Президента України, 1 – стипендію Кабінету Міністрів України.

Вона додала, що розпорядженням обласної державної адміністрації від 24.04.2013 № 119 (зі змінами) засновано 5 стипендій голови облдержадміністрації обдарованим дітям області. На сьогодні міжвідомча рада з питань призначення стипендії приймає матеріали на претендентів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин 60 обдарованих учнів Черкащини отримують обласні стипендії