Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринських випускників мотивували обирати майбутні професії
14 листопада 2016, 12:10 Друк

59746З початку навчального року Чигиринським районним центром зайнятості організовано 8 профорієнтаційних заходів для 173 учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Під час заходів фахівці з профорієнтаційної роботи мотивували старшокласників свідомо обирати актуальні та сучасні професії, затребувані на ринку праці Черкащини.

Днями, в рамках акції "Випускник – 2017" фахівцями районного центру зайнятості спільно з педагогічним колективом Чигиринського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2" проведено профорієнтаційний розважальний захід "Клуб веселих і кмітливих" на тему "Обери професію" для 49 учнів 9-11-х класів. Пізнавальний захід супроводжувався різноманітними виступами трьох шкільних команд: "Капацил" "Журналісти" та "Фантастична вісімка".

Під час заходу було презентовано відеоролик про надання послуг центром зайнятості. У зверненні до старшокласників директор центру зайнятості Світлана Коршунова наголосила, що "Професія – це наше світосприйняття, щоденні турботи і справи, які визначають спосіб життя, надають душевної рівноваги, забезпечують відчуття власної спроможності. А знання, отримані сьогодні слугуватимуть запорукою успіху в подальшому".

Розігруючи конкурсні номери, учні з великим ентузіазмом демонстрували глядачам своє бачення найпопулярніших професій на Черкащині. Особливе захоплення присутніх викликала акторська майстерність школярів у конкурсах "Презентація", "Реклама професій", "Вгадай професію по рухах", "Музичний конкурс", "Художній конкурс", де вони в повній мірі проявили свої знання, вміння і таланти.

Наприкінці "КВК" всі учасники отримали заохочувальні подарунки від представників центру зайнятості та шквал глядацьких оплесків.

Інформує: Прес-центр


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринських випускників мотивували обирати майбутні професії