Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринців закликають долучитись до конкурсу «До чистих джерел»
14 листопада 2016, 15:39 Друк

1479126273 lystivka1-1024x682-620x420Районна державна адміністрація закликає всіх небайдужих підтримати проведення Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» – 2016.

Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадських екологічних ініціатив. 

Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути міська та сільські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України. 

Переможці будуть нагороджені цінними призами. 

Пропозиції на конкурс надсилаються до 30 листопада 2016 року на електронну та поштову адреси Мінприроди України: 

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

Поштова адреса: 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Мінприроди України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Більш детальна інформація про Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» доступна на сайті Мінприроди України за посиланням http://menr.gov.ua/index.php/public/dzherela.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринців закликають долучитись до конкурсу «До чистих джерел»