Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині шукають козаків для проходження строкової військової служби
21 листопада 2016, 14:34 Друк

voennaya-sluzhba-za-prizyvom-v-osobyy-periodЯк і раніше, ті ж самі райони «пасуть задніх», щодо залучення до контрактної армії та на строкову службу до лав Збройних сил України. На цьому під час координаційної наради наголосив очільник області Юрій Ткаченко, інформує видання Вичерпно.

– В одних і тих же самих районах були проблеми і є проблеми з виконання завдання по набору на контрактну армію: Катеринопільсикй район — 9%, Драбівський — 18%, Маньківський — 13,6%,  Уманський — 8,7%, Христинівський — 11,5%, Чигиринський — 9%. Шановні голови РДА, як ви бачите, збройний конфлікт на Сході країни не припиняється, тому тут необхідне втручання кожного із вас і створення всіх необхідних умов, щоб забезпечити виконання завдання, — сказав Юрій Олегович.

Окрім відбору на військову службу за контрактом цього тижня закінчується набір на строкову військову службу.

– У тих же самих районах є проблеми і по відбору призовників на строкову військову службу. Ці хлопці в зону проведення антитерористичної операції не направляються, вони направляються в ті військові частини, які не в зоні АТО. Після 1,5 річного проходження служби вони повернуться і стануть на облік як військово навчений ресурс, тобто, якщо доведеться, вони стануть на захист Батьківщини вже підготовленими, – зауважив заступник обласного військового комісара Олег Захаренко

Зауважив він і той факт, що, як завжди, аутсайдером в призові на строкову службу є Умань та Уманський район.

- Складається таке враження, що Уманський район взагалі живе в інших реаліях і патріотизму там і на копійку немає. Також серед останніх по призову на строкову військову службу Лисянка, Маньківка, Монастирище і, на жаль, столиця козацького краю Чигиринщина також відстає, не можуть знайти для виконання завдання двох козаків, — додав Олег Захаренко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині шукають козаків для проходження строкової військової служби