Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відзначили День Гідності і Свободи
22 листопада 2016, 13:24 Друк

1479733091 izobrazhenie-035Україна – це територія гідності і свободи. Це був дуже важкий іспит для нашої держави, коли українці продемонстрували свою гідність та своє прагнення до свободи. 

В пам’ять про події, що відбулися на столичному Майдані у листопаді 2013 року, тепер щороку 21 листопада ми відзначатимемо День Гідності і Свободи.

В цей день чигиринці зібралися біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, щоб вшанувати пам’ять всіх, хто ціною власного життя пробудив у свого народу почуття патріотизму та гідності, хто до останнього стояв на майдані, виборюючи волю і честь українського народу.

– Сотні сердець згоріли за перемогу і запалили ще мільйони сердець. За рідну Батьківщину, за наше з вами майбутнє сини України поклали свої голови на київському Майдані, на донецьких землях. І наш з Вами обов’язок перед «Небесною сотнею» — продовжити боротьбу і виграти бій за кращу долю українського народу, – звернувся до присутніх голова районної державної адміністрації Володимир Клименко. 

В знак скорботи і шани учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав життя за Україну, за її кращу долю, всіх, хто став на захист нашої волі, миру і спокою, на захист кордонів нашої з вами держави.

До пам’ятного знаку борцям за свободу, незалежність та суверенітет України учасники мітингу поклали квіти.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відзначили День Гідності і Свободи