Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Відбулось засідання постійної комісії районної ради
22 листопада 2016, 13:36 Друк

1479746376 12-003Двадцять першого листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, управління комунальним майном та регуляторної політики, яке провів голова комісії Армен Налбандян. В роботі комісії прийняла участь голова районної ради Валентина Алєксєєвець. 

В ході засідання депутати розглянули проект плану роботи районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, заслухали звіт голови районної ради, розглянули питання стосовно внутрішньої діяльності комунального підприємства «Господарське управління Будинку рад», опрацювали проекти трьох районних програм:

– районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на період до 2019 року;

– Програму діяльності Чигиринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2017-2019 роки;

– районну комплексну Програму «Медичні кадри» на 2017-2022 роки.

Також депутати ознайомилися з листами, які надійшли в міжсесійний період від розпорядників коштів, та опрацювали питання внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. 

Після детального обговорення усіх питань порядку денного, їх розгляд було рекомендовано винести на засідання президії та чергову сесію районної ради. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Відбулось засідання постійної комісії районної ради