Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринський центр зайнятості веде активну діяльність із працевлаштування інвілідів
30 листопада 2016, 18:28 Друк

центрТретього грудня українське суспільство відзначає Міжнародний день інвалідів. Зайнятість є однією із сфер створення рівних можливостей для осіб з особливими потребами.

Сьогодні служба зайнятості всебічно сприяє залученню людей з інвалідністю до соціально-трудових відносин шляхом надання соціальних послуг – підбір підходящої роботи, професійна орієнтація, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці шляхом організації професійного навчання та перенавчання, сприяння у започаткуванні власного бізнесу, залучення до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.

Однак, збільшення кількості соціальних послуг, що надаються службою зайнятості та підвищення їх якості не забезпечать зменшення рівня безробіття зазначеної категорії населення. Кожен роботодавець мусить розуміти, що серед професіоналів різного рівня кваліфікації можуть бути люди з інвалідністю, які хочуть і можуть працювати. Тільки плідна співпраця центру зайнятості та роботодавців принесе бажані результати і стане джерелом благополуччя людей з особливими потребами.

Чигиринським районним центром зайнятості проводиться широкомасштабна інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо можливостей працевлаштування інвалідів та отримання компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. Постійно проводяться семінари з роботодавцями, на яких одним з питань є висвітлення новації Закону України «Про зайнятість населення» щодо стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Дане питання також обов’язково обговорюється під час індивідуальних зустрічей з роботодавцями.

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013р. № 347 затверджено Порядок, згідно якого Чигиринський районний центр зайнятості веде активну політику у напрямку співпраці з роботодавцями району стосовно надання компенсацій єдиного внеску на створення нових робочих місць. Це вже дало можливість у 2015 році 19 безробітним отримати роботу, а роботодавцям зекономити витрати на сплату єдиного соціального внеску у сумі 66,6 тис. грн. З початку 2016 року 36 безробітних громадян були працевлаштовані з наданням роботодавцям компенсації єдиного соціального внеску.

 Загалом ця послуга корисна не лише роботодавцям, а й шукачам роботи, оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно оформлювати працівників у штат, виплачуючи їм легальну заробітну плату, забезпечувати соціальні гарантії.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринський центр зайнятості веде активну діяльність із працевлаштування інвілідів