Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відзначили День місцевого самоврядування
08 грудня 2016, 11:36 Друк

1481121732 izobrazhenie-058Сьомого грудня чигиринці відзначили День місцевого самоврядування. Саме народ є носієм суверенітету та єдиним джерелом влади в нашій країні і здійснює її через органи місцевого самоврядування.


– Сьогодні Україна впевнено йде шляхом нових удосконалень, необхідних для підвищення ефективності державного управління, забезпечення повноцінного народовладдя. Всі ви розумієте, що покращення добробуту людей, побудова сильної незалежної держави неможливі без ефективної народної влади як на найвищому рівні, так і на місцях; неможливі без активної участі громадян у процесі ухвалення рішень та їх виконанні, – наголосив голова районної державної адміністрації Володимир Клименко.

Голова районної ради Валентина Алєксєєвець зазначила, що сьогодні у місцеве самоврядування Чигиринщини обрані люди досвідчені та нові, молоді, але амбітні, які прийшли у місцеву владу працювати і змінювати життя своєї громади на краще. 

– Думаю, що такий симбіоз досвіду і молодості приведе до великих позитивних змін та зрушень в житті нашого рідного краю. Щиро сподіваюсь, що політичні вподобання залишились у дні вчорашньому, а сьогодні ми з вами одна велика команда однодумців, адже кожен із нас йшов у представницьку владу з однією метою – працювати, з однією ідеєю – змінювати життя на краще, – доповнила Валентина Іванівна.

1481121668 izobrazhenie-190Відзначили на святі працівників місцевого самоврядування нагородивши почесними грамотами обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти районної державної адміністрації, Чигиринського об’єднання управління Пенсійного фонду України в Черкаській області та районного центру зайнятості.

Талановиті артисти покорили своєю майстерністю і талантом та залиши яскраві враження від своїх виступів. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відзначили День місцевого самоврядування