Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Юні алхіміки готуватимуть чарівний чай для Святого Миколая
13 грудня 2016, 15:57 Друк

13495284 1742854919304339 3779066181553056041 nРізнокольоровий сніг, чарівний зимовий туман, вогонь, що палає в долонях та ще безліч неймовірних наукових дослідів та відкриттів влаштує для дітей шоу-лабораторія «Похімічим» в Чигирині під час проведення Фестивалю Святого Миколая, - інформує fest.kolodar.org

18 грудня у Резиденції Святого Миколая для всіх маленьких бешкетників працюватиме шоу-лабораторія «Похімічим». Усі діти матимуть змогу відчути себе справжніми алхіміками та не лише спостерігати за хімічними дослідами, а й долучитись до цікавих та захоплюючих процесів.

– У нашій лабораторії завжди багато снігу, морозної свіжості та чарівного зимового туману. На ваших очах ми за допомогою хімічних реакцій одягнемо ялинку в снігову шубку, дізнаємося таємниці приготування чарівного чаю для Святого Миколая, зробимо велетенський мильний замет і приготуємо різнокольоровий сніг, котрий не боїться тепла та не обпікає ручки, – розповідає співзасновник проекту Людмила Марченко.

Шоу-лабораторія «Похімічим» – це не лише неймовірна кількість вражень та позитивних емоцій, а ще й можливість для дітей дізнаватись корисну інформацію розважаючись.

Кожен, хто долучиться до наукових дослідів 18 грудня отримає чарівний зимовий подарунок – «веселий газований еліксир», зазначають організатори шоу.

Усі досліди абсолютно безпечні для дітей та не несуть жодної загрози їх життю та здоров’ю.

ХОЧУ ПОЇХАТИ НА ФЕСТИВАЛЬ!


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Юні алхіміки готуватимуть чарівний чай для Святого Миколая