Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Фабриці Святого Миколая запакували півтисячі дарунків
13 грудня 2016, 17:04 Друк

фабрикаФабрика Святого Миколая працювала у Чигирині 10 грудня! Цукерки, печиво, пряники та ще безліч смаколиків наповнили мішок головного добродійника. Загалом вдалося запакувати півтисячі подарунків для маленьких гостей Фестивалю Святого Миколая, що відбудеться 17-18 грудня у Чигирині, – інформує fest.kolodar.org

Волонтерами на Фабриці працювали учасники молодіжного проекту Черкаського державного бізнес-коледжу "YOUTH TO YOUTH".

– Ми надзвичайно раді долучитися до казкового дійства. В кожен дитячий подарунок ми вкладали не лише цукерки, а й частинку гарного настрою. Сподіваємось, що малеча на Фестивалі отримає безліч позитивних вражень, а зустріч зі Святим Миколаєм надихне на звершення добрих справ упродовж наступного року, – відзначає Марина Богун, керівник проекту  Черкаського державного бізнес-коледжу "Youth To Youth".

До початку Фестивалю залишаються лічені дні. Нині організатори завершують готувати подарунки та з нетерпінням чекають дітей та дорослих у гості до Святого Миколая.

– Ми навіть не очікували, що на наш заклик спільно наповнити мішок Святого Миколая відгукнеться  так багато добродійників! Подарунки для діток надали більш як двадцять компаній. Були й українці, котрі відгукнулися персонально, – зазначає ініціатор дійства – голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна. – Вдячні всім, хто не лишився осторонь та долучився до творення справжньої казки для дітей та їх батьків!

Нагадаємо, Фестиваль Святого Миколая відбудеться вже цими вихідними, 17-18 грудня у Чигирині.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Фабриці Святого Миколая запакували півтисячі дарунків