Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині гостював нащадок легендарного роду
22 грудня 2016, 12:09 Друк

33Українці, чиї справи примножують добро та наближають мир і процвітання для всієї країни, стали учасниками грандіозного дійства, що відбулось у Чигирині 18 грудня, у межах Фестивалю Святого Миколая.

За нформацією порталу КОЛОДАР Зліт Сучасних Чудотворців зібрав у першій козацькій столиці громадських діячів, спортсменів, меценатів, представників соціально-відповідальних компаній. Одним з учасників дійства став Мішель Терещенко – міський голова Глухова, нащадок легендарного роду Терещенків, який повернувся до України аби відроджувати свою історичну Батьківщину.

– Мій прапрадід любив цю землю, любив Чигирин, адже і тут були землі, де він працював і залишив частинку себе. Його звали Микола і його також шанували як помічника святого Миколая. Гадаю, нині він може бачити нас всіх з небес, – відзначив Мішель Терещенко, зауваживши що це його перший публічний виступ українською мовою.

Прикметно, що сцена, з якої пролунало вітальне слово Мішеля Терещенка, була встановлена на площі, що межує з вулицею Гетьманською, дореволюційна назва якої – Терещенська.

Символічну нагороду – статуетку святого Миколая, почесному гостю вручила голова Громадянського руху та ініціаторка Фестивалю Святого Миколая – Наталія Нетовкіна.

Учасниками Зльоту сучасних Чудотворців стали також Іванна Крупеня – віце-чемпіонка Європи з боксу серед жінок, представники громадської організації «Ділові українські жінки», які ініціюють безліч соціальних проектів в Україні, представники компанії MIRACLEME, яка не лише створила на Чигиринщині нові робочі місця, але й відгукується на кожну соціальну ініціативу. Окрім того, у колі «сучасних Чудотворців» вітали директора Благодійного Фонду «Урожай – громаді» Тетяну Волочай та представника Групи компаній «МАЇС».

11

44– Робити добрі справи просто. Діліться добром зі своїми ближніми – у цьому полягає секрет справжнього щастя, – відзначила заступник генерального директора агропромислової компанії «МАЇС» Таїсія Руснак.

Знайшлися справжні помічники святого Миколая і серед чигиринців. Зокрема, за небайдуже серце нагороди сучасних Чудотворців отримали Катерина Павленко та Тетяна Кучеренко, а також група волонтерів Фестивалю – учасників молодіжного проекту «YOUTHTOYOUTH» Черкаського державного бізнес-коледжу.

Наприкінці дійства «сучасні Чудотворці» і справжні послідовники Святого Миколая здійснили ще одне вагоме диво – передали сертифікат на тридцять тисяч гривень Черкаському обласному центру дитячої онкології та гематології. Ці кошти були зібрані у Києві під час масштабного благодійного аукціону.

– Я щиро дякую, що напередодні свят не забули про наших маленьких пацієнтів, – відзначила завідувач центру Оксана Глухарєва. – Ми усіма силами стараємось, аби вони одужали і вийшли переможцями із боротьби з хворобою. Ці кошти допоможуть у цьому і будуть спрямовані на закупівлю найнеобхіднішого. 

22


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині гостював нащадок легендарного роду