Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині підстав для введення карантину немає
26 грудня 2016, 13:24 Друк

1482418865 izobrazhenie-00722 грудня під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Клименка проведено засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – інформують в Чигиринській РДА.

Присутніми було обговорено питання про невідкладні заходи щодо запобігання респіраторних захворювань та грипу серед населення району.

– З наших освітніх закладів повідомляють, що ситуація в нормі: відвідуваність дитячих садочків така, як завжди, зі шкіл теж нема сигналів про збільшення кількості дітей, що не прийшли до школи, – зазначила начальник відділу освіти Катерина Невгоденко.

Завідувач Черкаським міжрайонним відділом ДЦ «Черкаський обласний лабораторний центр № 103 України» Наталія Щербина повідомила, що щотижнево ведеться моніторинг епідемічної ситуації щодо захворюваності на грип та гострі роспіраторні вірусні інфекції. Інформація надходить з лікувальної мережі району та узагальнюються і направляються в обласний лабораторний центр.

За підсумками засідання членами комісії було вирішено на території району не вводити обмежувальні протиепідемічні заходи з 21 по 31 грудня, зокрема призупиняти навчальний процес в школах. Головою районної державної адміністрації дано доручення керівникам підприємств, установ, організацій району проводити щоденний моніторинг захворювання на грип та ГРВІ, щоб у разі ускладнення обставин невідкладно ввести обмежувальні протиепідемічні заходи. Відділу культури районної державної адміністрації заборонити проведення у визначений період культурно – масових, розважальних, спортивних заходів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині підстав для введення карантину немає