Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чому варто мандрувати Чигиринщиною? Область презентуватиме туризм по-новому
16 січня 2017, 17:04 Друк

22Важливою складовою Стратегії розвитку Черкаської області на період до 2020 року є, зокрема, розвиток туристично-рекреаційної сфери. Тож, аби популяризувати регіон серед туристів та екскурсантів, в області оновили туристичний презентаційний буклет «Черкащина туристична. 5 сезонів»- про це інформують в Черкаській облдержадмнстрації.

У ньому представлені головні туристичні та інфраструктурні об’єкти області, а також туристичні маршрути. Для зручності туристів інформація в буклеті супроводжується якісними фото туристичних об’єктів. Варто відзначити, що Чигиринщина потужно представлена одразу в кількох блоках – в буклеті описано як сторичні пам’ятки регіону, так і сучасні фестивалі, що тут відбуваються – Фестиваль Святого Миколая та  Фестиваль «VIRAFEST».

– Оновлений туристичний буклет розповсюджуватиметься на першому етапі серед представників обласного туристичного бізнесу, турфірм, операторів та громадськості, – говорить заступник очільника області Ярослав Березань. – На другому – серед представників міжрегіональних асоціацій та буде презентований на національних і міжнародних виставкових заходах та фестивалях. Загалом цьогоріч для розвитку туризму на Черкащині заплановано проведення низки заходів, зокрема: ІІ Туристичного форуму, виставок, фестивалів. Відзначу, для розвитку фестивального руху облдержадміністрація торік придбала комплекс сценічного обладнання.

Заступник голови Черкаської ОДА додає, що 2017 року передбачається створення головного туристичного порталу області «Черкащина туристична», розробка та запуск туристичного мобільного додатку м. Черкаси та інші туристичні інновації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чому варто мандрувати Чигиринщиною? Область презентуватиме туризм по-новому