Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринців запрошують дізнатися всю правду про об’єднання громади
17 січня 2017, 17:45 Друк

121«Об'єднання громад: навіщо це потрібно і чи варто поспішати?» - інформаційний захід на таку тематику відбудеться у Чигирині 18 січня.

– Стан доріг, вуличне освітлення, ремонт чи побудова соціальних об'єктів, купівля нового обладнення для закладів медицини... Ці та подібні питання не вирішуються роками для багатьох містечок та сіл через брак коштів у бюджетах. Для об'єднаної громади ці проблеми мають шанс на вирішення. Громадянський рух "За процвітання Черкащини" ініціює проведення інформаційного заходу на тему перспектив об'єднавчого процесу на Чигиринщині, – відзначається в анонсі.

Запрошені експерти:
Світлана Саламатова
Керуючий партнер Tesla2 в Україні, ToP фасилітатор, фахівець із спільного стратегічного планування організацій та громад, Віце-президент з розвитку Європи та країн Ближнього Сходу |ICAI|, автор глобального онлайн діалогу про дискрімінацію у суспільстві медіаканалу |Global ICA Channel|, член ГО "Ділові українські жінки", співзасновник ГО Ангели Країни та ICA Ukraine
Сергій Слинько
координатор регіонального офісу реформ з децентралізації та розвитку в Черкаській області

Організатори відзначають, що участь у заході - це можливість: з'ясувати переваги та недоліки створення територіальної громади; отримати відповіді експертів на питання, що турбують з цієї теми
зрозуміти механізм створення громад; знайти однодумців; зрозуміти як кожен може впливати на життя та розвиток рідного міста/села.

Захід відбудеться 18 січня об 11.00 у Будинку рад - 2-ий поверх, актова зала. Запрошено всіх небайдужих жителів Чигиринського району, вхід вільний.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринців запрошують дізнатися всю правду про об’єднання громади