Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Кращих знавців книги «Холодний Яр» чекає мандрівка на вшанування холодноярських героїв
27 січня 2017, 13:50 Друк

Холодний-Яр книга DSC 0003Козацьке товариство "Калниболотський курінь" запрошує старшокласників, учителів та людей, яким небайдужа історична правда, взяти участь у обговоренні книги Юрія Горліса-Горського "Холодний яр".

Про це інформують Вісті Черкащини.

Нагородою для кращих знавців книги буде подорож у село Мельники Чигиринського району на заходи із вшанування пам’яті героїв Холодноярської республіки у квітні цього року.

"Обов’язковою умовою для участі у конференції є прочитання книги "Холодний Яр", ─ каже районовий отаман Василь Кураш. ─ Організацію поїздки для кращих знавців твору бере на себе наше товариство. Орієнтовна дата проведення конференції ─ 15 березня 2017 року. Обговорення проходитиме у приміщенні Катеринопільської районної бібліотеки. Про участь у конференції прохання повідомити протягом місяця. Звертайтесь за номером: 0962238554. Із книгою можна ознайомитись у бібліотеці, через інтернет або придбати у книгарні".


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Кращих знавців книги «Холодний Яр» чекає мандрівка на вшанування холодноярських героїв