Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Фільм, знятий у Головківці – призер всеукраїнського конкурсу
03 лютого 2017, 14:38 Друк

1486105683 16473675 1378514172209151 3617002665614888166 nФільм «Невивчені уроки історії», який створили члени клубу «Жива історія» Головківського НВК І-ІІІ ст. Чигиринської районної ради Черкаської області виборов ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співавторстві з Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти, Інститутом Національної академії наук України за активної підтримки Національної спілки письменників України, центральних та місцевих органів влади та освітніх закладів, Київським міським будинком вчителя восьмий рік поспіль організував Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Мета заходу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Учасники конкурсу, які представили анімаційні роботи, мали змогу поділитися сімейними переказами і спогадами про події боротьби і відновлення Української державності, пережиті предками, а також висловити власний погляд на історію України крізь призму власної сімейної історії.

Протягом грудня 2016 – січня 2017 року журі з числа досвідчених учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовувало конкурсні роботи та визначало переможців, які взяли участь у презентації своїх робіт.

27 січня у лекційній залі Київського міського будинку учителя відбулася презентація шести кращих робіт-переможців конкурсу «Врятувати від забуття», на якій свій проект захищали представники клубу Головківського НВК І-ІІІ ст. - Канюка Н.В., Широков Є.М., Карбовська О.І та Карбовський Ю.

За результатами голосування фільм, присячений жертвам Голодомору, отримав Почесну грамоту Міжнародного фонду національної пам’яті України за 2 місце та грошову премію у розмірі 2 000 тисячі гривень. Тепло привітали своїх земляків МГО «Черкаське земляцтво», вручивши цінні подарунки та солодощі.

Джерело: Чигиринська РДА


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Фільм, знятий у Головківці – призер всеукраїнського конкурсу