Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині рибалкам нагадали правила безпеки
09 лютого 2017, 13:57 Друк

bda26fa42c056333a97da02871f1435c613d8e2eАби попередити любителів зимової риболовлі про небезпеку, яку в собі криє тонка крига, 6 лютого рятувальники Чигиринського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області вирушили в профілактичний рейд замерзлими водоймами міста Чигирин. Про це пише «Нова Доба» з посиланням на прес-службу Управління ДСНС у Черкаській області. 

Як завжди, на місцевих водоймах охочих порибалити виявилося чимало. Спілкуючись із рибалками, співробітники Служби порятунку звернули їх увагу на дотримання правил безпеки під час виходу на кригу.

- Лунки для риболовлі варто робити на безпечній відстані одне від одного та обов’язково майте при собі міцну мотузку завдовжки 15-20 метрів з петлею на одному кінці та півкілограмовим вантажем на іншому, два цвяхи або ніж, які допоможуть вибратися на лід, якщо раптом провалитеся. Забороняється збиратися на льоду великими групами в одному місці. Не виходьте на лід поодинці і у нічний час. Вирушаючи рибалити, попереджайте рідних куди йдете, – наголосив начальник Чигиринського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Лазоренко.

Під час рейду співробітники ДСНС розповсюдили серед місцевих рибалок листівки з правилами безпечного перебування на кризі та методами порятунку, якщо хтось провалився під лід.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині рибалкам нагадали правила безпеки