Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські державні заклади переходять на альтернативне паливо
09 лютого 2017, 19:27 Друк

b58ee020959889afa09576c9b4913fb32c94ca90Відразу кілька об’єктів на Чигиринщині перевели на альтернативні види палива. Нові котельні запрацювали в центральній районній лікарні, Чигиринському навчально-виховному комплексі № 3 та Чигиринському економіко-правовому коледжі, повідомляє прес-служба ЧОДА.

Як наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, в області діє програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв. За два роки тут скоротили споживання газу майже вполовину.

– На Чигиринщині на такі заходи залучають не лише бюджетні кошти, а й інвесторські, – пояснює очільник області Юрій Ткаченко. – Зокрема, так тут перевели на альтернативні види палива нинішні об’єкти. Лише у школі на кожній гігакалорії економитимуть понад 800 грн. Як замінять усі вікна (вже почали) та утеплять фасад – заощаджуватимуть ще більше. Колектив каже, що у школі з новою твердопаливною котельнею ще й значно потеплішало.

Нагадаємо, голова Черкаської ОДА дав завдання керівникам районів про максимальне переведення освітніх закладів на альтернативні види палива цьогоріч.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські державні заклади переходять на альтернативне паливо