Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині створять власну федерацію роботодавців у сфері туризму
10 лютого 2017, 16:16 Друк

16650617 1302805713116360 444156569 oДецентралізація влади, що нині активно відбувається в України відкриває нові можливості і для розвитку туризму! Яким чином їх можна адаптувати до черкаських реалій представники туристичного бізнесу обговорили 8 лютого під час зустрічі з експертом, членом Експертної Ради при комітеті ВРУ з питань молодіжної політики, спорту та туризму, викладачем Школи Власників Бізнесу Юлією Алєксєєвою, пише «ГромЧе».

За її словами, нині розвиток туризму не є пріоритетним напрямком на загальнодержавному рівні. І дарма, адже в світлі скорочення реальних робочих місць у промисловості, де людський ресурс стає все менш потрібним і де все більше роботи виконують механізми, саме туризм міг би стати «панацеєю від безробіття».

– Я вірю, що український внутрішній туризм увійде у п’ятірку бізнесів, що приносять державі найбільші доходи. І дають такі потрібні робочі місця, адже у сфері гостинності людину ніколи не зможуть замінити роботи, – відзначає пані Юлія. – Всі країни розпочинали свій розвиток з внутрішнього туризму. Навіть у Турції, яка нам видається орієнтованою на світ, сім з десяти туристів – це місцеві.

 У зв’язку з децентралізацією, перед власниками туристичного бізнесу відкривається нині безліч можливостей щоб привернути увагу туриста  вирішити проблеми, що заважають розвитку. Одна задля того, аби реально отримати повноваження і бути рушієм змін необхідно об’єднатися.

– Нині в Україні відбувається процес створення потужної організації – федерації роботодавців у сфері туризму. Такі спілки утворено в Києві. Процес триває на Франківщині, в Одесі, Білій Церкві, – констатує Юля Алєксєєва. – На сьогодні це той механізм, що дозволяє отримати реальний вплив на органи влади. Система федерацій роботодавців та профспілок – це загальноєвропейська практика. Вона роками існує в Україні, от тільки на сьогодні не можна назвати ці організації дійсно дієвими.

На думку президента Туристичного руху Чигиринщини Лесі Островської, Черкащина може бути цікава туристам з усієї країни.

– Якщо говорити про Чигирин, то я мрію, щоб він став одним з туристичних центрів України. Узяти до прикладу Яремче. Це містечко значно менше, однак туризм тут розввається. Тут є залізнична гілка, тут активне транспортне сполучення. І це саме ті перепони, що стоять на заваді розвитку туризму в Чигирині! – каже Леся Островська.

Об’єднавшись, власники туристичного бізнесу мають намір вирішувати подібні проблемні питання спільно. Новостворені організації планують отримувати значну технічну допомогу з країн Європи на втілення власних проектів, заявити про себе на всеукраїнському рівні та в результаті навіть більше – отримати певні повноваження задля формування стратегії розвитку туристичної сфери України.

Вже під час першої зустрічі власники туристичного бізнесу висловили готовність створити таку організацію в області а також обрали координаторів проекту.

–  Федерація роботодавців Черкащини у сфері туризму відкрита для нових, активних учасників. Невдовзі відбудеться спільна стратегічна сесія, під час якої спробуємо разом окреслити спільне бачення туристичної сфери. Переконана, що за результатами зустрічі вдасться сформувати пакет проектів та пропозицій, втілення яких цілком можливе завдяки участі міжнародних організацій, – відзначила ініціатор заходу – голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталя Нетовкіна.

Усі представники туристичного бізнесу Черкащини, які мають бажання приєднатися до новоутвореної структури можуть отримати всю необхідну інформацію, написавши за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині створять власну федерацію роботодавців у сфері туризму