Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Електроенергію в області поки не відключатимуть
15 лютого 2017, 15:15 Друк

28649 5e3db5065db54d8d05766132cabc0c81b5d50318Підстав для відключень електроенергії на Черкащині немає. У разі ж необхідності, жителів про них попереджатимуть завчасно, інформує прес-служба Черкаської облдержадміністрації.

– Наразі графіку відключень немає, – зауважує заступник голови ОДА Сергій Овчаренко. – Якщо він і буде, то про можливі відключення і влада, і громадяни будуть попереджені за три дні. Крім того, навіть у разі запровадження графіку відключень на території області, ми будемо максимально його коригувати. Аби заклади соціальної сфери, освіти та охорони здоров’я якнайменше залежали від нього.

Як зазначив Овчаренко, запасів вугілля в області вистачить до кінця опалювального сезону. Найбільший надавач послуг з електропостачання в області Черкаська ТЕЦ закуповує копалини з Дніпропетровського родовища. Також усі 232 котельні, які працюють в установах соціальної сфери від вугілля, мають достатні запаси.

Посадовець додав, якщо виникне необхідність у пропорційному розвантаженні Центральної електромагістралі, до якої належить і Черкаська область, відключення все ж можливі.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Електроенергію в області поки не відключатимуть